O firmie

W branży działamy od początku 2013 roku – od tego czasu dostarczamy naszym klientom profesjonalne usługi i dbamy o ich jak najwyższy poziom. Nasza specjalność do klimatyzacja samochodowa – wszystkich kierowców z miasta Warszawa zachęcamy do skorzystania z naszej obsługi!

 

Realizujemy kompleksowe prace – serwisujemy klimatyzacje samochodowe, przeprowadzamy drobne naprawy, czyszczenie, odgrzybianie oraz ozonowanie, także oferujemy napełnianie klimatyzacji samochodowej w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, dlatego zawsze mogą u nas liczyć Państwo na fachowe wsparcie. Wykorzystujemy tylko sprawdzone części i materiały uznanych marek.

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w dzielnicy Wola przy ulicy Górczewskiej 155 – naprzeciwko CH Wola Park i tuż przy stacji benzynowej BP. Skorzystają u nas Państwo ponadto z usług wulkanizacyjnych, mycia i pielęgnacji pojazdów, wymiany akumulatorów. Prowadzimy także mobilny serwis ogumienia 24h i awaryjnie uruchamiamy samochody na terenie Warszawy.

 

Profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej w Warszawie – zapraszamy!